17/07/2015

Reference

Každý máme jiná přání, cíle a požadavky. Každý chceme mít tu svou cestu. Avšak všichni máme podobné nároky – kvalita, příjemné a rychlé jednání a servis. Zde můžete vidět ukázku naší práce se spokojenými klienty:

Alma Cubana

Alma-cubana.cz je internetový obchod, kde najdete oblečení, boty a doplňky s kubánskou tématikou. Na blogu se také dozvíte spoustu zajímavostí o Kubě, které Vám pomohou, pokud se chystáte cestovat po Kubě na vlastní pěst.

alma cubana

 

Alberto Moran

Albertomoran.com – prezentační web mladého kubánského malíře Alberta Morana. Kromě prezentace jeho uměleckých děl a videí z jejich tvorby, zde můžete najít i jeho životopis, nebo blog s odkazy na různé výstavy, rozhovory a kulturní akce, kterých se účastnil.

Moran

 

Higher Goals

Highergoals.eu je informační web mezinárodní hokejové školy Higher Goals International Hockey School pořádající letní kempy v Itálii, Kanadě a Švýcarsku, kterou vede mezinárodně uznávaný coach Diego Scandella.

Highergoals.eu

 

Multilingual Service

Multilingual-service.eu nabízí překlady a revize nejrůznějších textů v mnoha světových jazycích. Tým mladých překladatelů nabízí špičkové služby díky tomu, že se překladům i revizím textů věnují výhradně rodilí mluvčí.

multilingual-service

 

Milan Danaček

Mdanacek.cz je prezentační web českého podnikatele, který se zabývá různými projekty od poskytování dopravních služeb, přes rekonstrukci koupelen až k prodeji čerstvých slovenských sýrů.

milan danacek

© WunderWeb 2015-2021